چگونگی ثبت نام در سایت


 

1- ابتدا وارد سایت  Mazloumirad.com  شوید و در صفحه نخست و از منوی بالا روی گزینه    ثبت نام    کلیک نمایید.

2- سپس در صفحه جدید می بایست شماره تلفن همراه و یا ایمیل خود را وارد نمایید ( کاربرانی که در خارج از کشور زندگی می نمایند جهت تکمیل فرایند ثبت نام می بایست حتما ایمیل خود را وارد نمایند ) و نیز همچنین رمز عبوری معتبر برای خود در نظر بگیرید ( در ثبت رمز عبور حتما به زبان سیستم خود دقت نمایید / ترجیحا زبان سیستم En باشد ) و در ادامه رمز عبور خود را مجدد وارد نمایید.

3- سپس قوانین درج شده را مطالعه و مد نظر قرار داده و روی گزینه    ثبت نام    کلیک نمایید.

 

نحوه ورود به صفحه شخصی


 

1- ابتدا وارد سایت  Mazloumirad.com  شوید و چنانچه قبلا در سایت ثبت نام نموده اید، جهت ورود به داشبور شخصی خودتان در صفحه نخست و از منوی بالا روی گزینه    ورود   کلیک نمایید.

2- سپس در صفحه جدید، شماره تلفن همراه و یا ایمیل خودتان را وارد نموده و در ادامه رمز عبور خود را درج می نمایید و وارد داشبورد شخصی خودتان خواهید شد.

 

فراموشی رمز عبور و بازیابی


 

1- ابتدا وارد سایت  Mazloumirad.com  شوید و چنانچه قبلا در سایت ثبت نام نموده اید و رمز عبور خود را فراموش کردید، جهت بازیابی و درج رمز عبور جدید روی گزینه    ورود   کلیک نمایید.

2- سپس روی گزینه    بازیابی رمز    عبور کلیک نمایید و  شماره تلفن همراه /  ایمیلی که قبلا با آن ثبت نام کرده اید را وارد کنید و روی گزینه    بازیابی رمز    کلیک می کنید

3- پس از چند ثانیه کد بازیابی برای تلفن همراه و یا ایمیل درج شده ارسال می شود و شما پس از ثبت کد بازیابی، روی گزینه    تایید بازیابی رمز   کلیک نموده و رمز عبور جدید خود را ثبت نموده و روی گزینه   ویرایش رمز   کلیک کنید تا به صفحه داشبورد شخصی خودتان وارد شوید  ( در ثبت رمز عبور حتما به زبان سیستم خود دقت نمایید / ترجیحا زبان سیستم En باشد ).

 

چگونگی فرایند نوبت دهی و رزرو جلسات روانشناسی و مشاوره


 

جهت دریافت نوبت دهی جلسات روانشناسی و مشاوره ، می توانید به 2 صورت اقدام نمایید:

1- وارد صفحه نخست سایت  Mazloumirad.com  شده و از منوی بالا روی گزینه    ورود   کلیک نمایید. سپس پس از درج تلفن همراه / ایمیل و نیز  رمز عبور خود، وارد داشبورد خود شوید.

2- وارد صفحه نخست سایت شده و روی گزینه   نوبت دهی جلسات روانشناسی   کلیک کنید سپس با درج تلفن همراه / ایمیل و نیز  رمز عبور، وارد داشبورد خود شوید.

پس از ورود به صفحه داشبود، شما می توانید پنل کاربری خود را مدیریت و یا نوبت دهی جلسات روانشناسی را مشاهده و رزرو نمایید.